Ikony

Cena

Cena je vždy na prvním místě. Vytváříme www stránky pro lidi a za lidové ceny :-) Komplet bez dalších skrytých příplatků - za 7 500 Kč.

Grafika

Vytvoříme Vám web na míru tak, jak ho budete chtít. V ceně grafického návrhu je i tvorba loga. Zde jsou ukázky z naší tvorby.

Umíme to?

Přesvědčte se, že ano. Jsme na trhu přes 10 let, v současnosti spravujeme na našich serverech weby víc jak 500 zákazníkům.

Služby navíc

Vlastně žádné nepotřebujete, v ceně je doména i webhosting, grafický návrh a logo, responzivita webu, SEO a kompletní technická podpora.

Působíme

Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Třinec, Orlová, Český Těšín, Nový Jičín, Krnov, Bohumín, Kopřivnice, Bruntál ...

int(1)

Aktuálně

 • Nový design webových stránek

  24.11.2020

  Představujeme vám nový design našeho webu, který jsme samozřejmě vytvořili v našem redakčním systému.

 • Weby našich grafiků - říjen 2020

  11.11.2020

  Během října jsme pro naše klienty připravili další hezké weby. Reference si můžete prohlédnout zde.

Info lišta

Nabízíme

Vše na jednom místě

Poskytneme vám všechny služby pod jednou střechou za konečnou cenu 7 500 Kč.

více informací

Doména a webhosting

Doménu dle vašeho výběru a webhosting máte vždy první rok zdarma.

více informací

Snadná správa stránek

Web si můžete spravovat přes jednoduchý redakční systém, nebo Vám jej budeme aktualizovat my.

více informací

Grafika a Webdesign

Vytvoříme vám profesionální vzhled webových stránek na míru dle vašeho přání.

více informací

Web viditelný pro všechny

Web vytváříme responzivní, uvidí jej Vaši návštěvníci jak na pc, tak na tabletu či mobilu.

více informací

SEO je samozřejmostí

Web optimalizujeme tak, aby jej vyhledávače jako Seznam a Google měli rádi.

více informací

Kdo jsme

Weby tvoříme od roku 2005

Jsme společnost sídlící v Ostravě.

 • přes 500 zákazníků
 • grafiku tvoříme na míru
 • spravujeme vlastní servery na páteřní síti

kdo jsme

I když působíme po celé republice a participujeme na zahraničních projektech, zůstali jsme ostravskými patrioty a nejvíce zákazníků máme právě z Moravskoslezského kraje, ať už je to:

Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Třinec, Orlová, Český Těšín, Nový Jičín, Krnov, Bohumín, Kopřivnice, Bruntál ...

Tvorba webových stránek - jednoduše od Ostravski

Chcete mít nové, působivé a úspěšné webové stránky? Nevíte, jak na to, nebo co vše budete potřebovat? Nevyznáte se v internetové džungli technických termínů a tajuplných zkratek? Nemáte na vytvoření vašich stránek čas? Myslíte si, že profesionální tvorba webových stránek musí stát celé jmění? Právě pro vás jsme tu, vytváříme weby pro lidi a za lidové ceny. To vše za konečnou cenu 7 500 Kč bez dalších poplatků. Na začátku jen jednoduše zadáte své požadavky a na konci bude moderní a funkční responzivní web.

Naše tvorba webových stránek je určena opravdu pro každého, ať již máte řemeslnou firmu, úklidovou firmu, kadeřnický a kosmetický salón, ať jste majitelem autoservisu, taxislužby, ať jste překladatel či fotograf, ať vlastníte hotel, penzion nebo restauraci, ať provozujete lékařskou nebo psychologickou praxi, ať jste škola, školka, obec, nezisková organizace či jiná instituce, ať chcete osobní stránky nebo si psát blog, ať vedete sportovní klub či zájmový kroužek, ať chcete mít tématický či informační portál.

Provedeme vás tvorbou webových stránek od A do Z: Zajistíme vám doménu, webhosting a emailové služby. Vytvoříme pro vás logo a unikátní grafický vzhled stránek dle vašeho přání a požadavků, naplníme váš web obsahem, případně si jej můžete sami upravovat v našem jednoduchém a intuitivním redakčním systému. Navíc v případě potřeby je vám k dispozici bezplatně naše technická podpora. Zaregistrujeme vaše stránky do předních katalogů a zoptimalizujeme je pro seo, abyste byli dobře dohledatelní ve vyhledávačích Seznam a Google. Web bude plně responzivní.

Další informace

OSTRAVSKI.cz

Kontaktujte nás

e-BAAN Internet s.r.o.

Dobrovského 974/29

702 00 OSTRAVA

E weby@ostravski.cz

T +420 725 933 174

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.