slider

Kompletní web nebo eshop za 7500 Kč

K tomu Vám zdarma zajistíme SEO pro Seznam a Google a povedeme Facebook a Instagram!

Nezávazně poptat web nebo eshop

Tvoříme weby po celé ČR, ale v Ostravě jsme doma!

Cena

Cena je vždy na prvním místě. Vytváříme www stránky pro lidi a za lidové ceny :-) Komplet bez dalších skrytých příplatků - za 7 500 Kč.

Grafika

Vytvoříme Vám web na míru tak, jak ho budete chtít. V ceně grafického návrhu je i tvorba loga. Zde jsou ukázky z naší tvorby.

Umíme to?

Přesvědčte se, že ano. Jsme na trhu přes 10 let, v současnosti spravujeme na našich serverech weby víc jak 500 zákazníkům.

Služby navíc

Vlastně žádné nepotřebujete, v ceně je doména i webhosting, grafický návrh a logo, responzivita webu, SEO a kompletní technická podpora.

Působíme

Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Třinec, Orlová, Český Těšín, Nový Jičín, Krnov, Bohumín, Kopřivnice, Bruntál ...

Proces realizace

Vše na jednom místě

Poskytneme vám všechny služby pod jednou střechou za konečnou cenu 7 500 Kč.více informací

Doména a webhosting

Doménu dle vašeho výběru a webhosting máte vždy první rok zdarma. více informací

Snadná správa stránek

Web si můžete spravovat přes jednoduchý redakční systém, nebo Vám jej budeme aktualizovat my. více informací

Grafika a webdesign

Vytvoříme vám profesionální vzhled webových stránek na míru dle vašeho přání. více informací

Web viditelný pro všechny

Web vytváříme responzivní, uvidí jej Vaši návštěvníci jak na pc, tak na tabletu či mobilu. více informací

Web optimalizujeme tak, aby jej vyhledávače jako Seznam a Google měli rádi. více informací

Kdo jsme?

Weby tvoříme od roku 2005

Jsme společnost sídlící v Ostravě.

Máme přes 500 zákazníků.

Grafiku tvoříme na míru

Spravujeme vlastní servery na páteřní síti

Kdo jsme

I když působíme po celé republice a participujeme na zahraničních projektech, zůstali jsme ostravskými patrioty a nejvíce zákazníků máme právě z Moravskoslezského kraje, ať už je to:

Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Třinec, Orlová, Český Těšín, Nový Jičín, Krnov, Bohumín, Kopřivnice, Bruntál ...

Tvorba webových stránek - jednoduše od Ostravski

Chcete mít nové, působivé a úspěšné webové stránky? Nevíte, jak na to, nebo co vše budete potřebovat? Nevyznáte se v internetové džungli technických termínů a tajuplných zkratek? Nemáte na vytvoření vašich stránek čas? Myslíte si, že profesionální tvorba webových stránek musí stát celé jmění? Právě pro vás jsme tu, vytváříme weby pro lidi a za lidové ceny. To vše za konečnou cenu 7 500 Kč bez dalších poplatků. Na začátku jen jednoduše zadáte své požadavky a na konci bude moderní a funkční responzivní web.

Naše tvorba webových stránek je určena opravdu pro každého, ať již máte řemeslnou firmu, úklidovou firmu, kadeřnický a kosmetický salón, ať jste majitelem autoservisu, taxislužby, ať jste překladatel či fotograf, ať vlastníte hotel, penzion nebo restauraci, ať provozujete lékařskou nebo psychologickou praxi, ať jste škola, školka, obec, nezisková organizace či jiná instituce, ať chcete osobní stránky nebo si psát blog, ať vedete sportovní klub či zájmový kroužek, ať chcete mít tématický či informační portál.

Provedeme vás tvorbou webových stránek od A do Z: Zajistíme vám doménu, webhosting a emailové služby. Vytvoříme pro vás logo a unikátní grafický vzhled stránek dle vašeho přání a požadavků, naplníme váš web obsahem, případně si jej můžete sami upravovat v našem jednoduchém a intuitivním redakčním systému. Navíc v případě potřeby je vám k dispozici bezplatně naše technická podpora. Zaregistrujeme vaše stránky do předních katalogů a zoptimalizujeme je pro seo, abyste byli dobře dohledatelní ve vyhledávačích Seznam a Google. Web bude plně responzivní.

Další informace

Napište nám

 

Kontaktujte nás. Domluvíme se.

weby@ostravski.cz

Tel: +420 725 933 174

e-Baan Internet s.r.o.

Tovární 537/8, 709 00 Ostrava

Zásady ochrany osobních údajů

Spravovat cookies

mapa